Frezmet
  • Automatyka do bram
  • Bramy i ogrodzenia
  • Bramy garażowe KRISPOL
  • Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Program licencyjny Nice

shadow

 

Przypominamy o trwającym wdrożeniu programu licencyjnego Nice.

 https://www.youtube.com/watch?v=ekHtC_RdRhk

Firma Nice jako lider rynku zdecydowała się na krok mający na celu ochronę całej branży oraz zawodu instalatora przed niewykwalifikowanymi osobami, niską jakością dokonywanych instalacji i nieautoryzowanej części firm funkcjonujących w branży. Celem nadrzędnym programu będzie podniesienie poziomu jakości montaży automatyki Nice, a także stworzenie w przyszłości elitarnej grupy eksperckiej w sposób szczególny promowanej przez Nice oraz posiadającej unikalne przywileje i uprawnienia.

Zła jakość montażu psuje nie tylko wizerunek marki Nice, ale także ogólną opinię o instalatorach automatyki, także tych którzy wykonują swoją pracę fachowo i rzetelnie. W celu ochrony interesów firm współpracujących z Nice oraz zbudowania przewagi rynkowej i argumentów prokonsumenckich tak niezbędnych w procesie pozyskiwania klientów i sprzedaży produktów, zdecydowaliśmy się zaprosić wszystkich Państwa, charakteryzujących się największym profesjonalizmem, do nowego programu licencyjnego Nice.

Licencja instalatora

  BROSZURA INFORMACYJNA - PROGRAM LICENCYJNY NICE
http://www.nice.pl/resour…/pliki/program_licencyjny_Nice.pdf

Jego celem jest wykreowanie elity przedsiębiorstw i osób, którzy uzyskali autoryzację, a tym samym rekomendację Nice Polska. Certyfikowany montaż to standardowa przewaga konkurencyjna w branży budowlanej w wielu dziedzinach. Jak wynika z doświadczenia innych marek, klienci końcowi częściej decydują się na skorzystanie z usług autoryzowanych przedstawicieli danej marki, którzy potrafią udokumentować swoją wiedzę oraz kwalifikacje. Licencjonowanym instalatorem Nice nie może zostać każdy instalator. Sama obecność w tej grupie stanowi dużą rekomendację i nobilitację oraz przewagę konkurencyjną. Taka ochrona zawodu ma w dłuższym horyzoncie czasowym doprowadzić nie tylko do wzrostu jakości wykonywanych montaży, ale także do podniesienia Państwa efektywności biznesowej w następstwie podniesienia się poziomu cen rynkowych za profesjonalne usługi instalacyjne oraz uzyskiwanie przychodu z niedostępnych dla innych przedsiębiorstw usług, realizowanych na podstawie uzyskanej licencji. Dzięki licencji, licencjonowani instalatorzy Nice zyskują znaczącą rynkową przewagę nad niedoświadczonymi monterami świadczącymi usługi o niskiej jakości, bez możliwości uzyskania gwarancji producenta i dostępu do oferowanych przez niego benefitów.

Licencja Nice jest nowatorskim i niezwykle ważnym dokumentem. Na jej podstawie od 1 stycznia 2017 Nice Polska Sp. z o.o. zmienia zasady oraz możliwości licencjonowanego montażu produktów Nice objętych oficjalną gwarancją. Od tego dnia gwarancją Nice Polska objęte będą produkty zainstalowane wyłącznie przez licencjonowanych instalatorów Nice. Mają też oni wyłączne prawo do wykonywania płatnych przeglądów technicznych przedłużających gwarancję według zasad zawartych w karcie gwarancyjnej Nice. Gwarantujemy Państwu, że produkty zainstalowane po 1.01.2017 r. przez instalatorów bez licencji Nice, nie będą w żaden sposób podlegały ochronie w serwisie Nice z tytułu gwarancji. Informacja na ten temat będzie kluczowym przekazem dla ostatecznych użytkowników, co podniesienie poziom świadomości odbiorcy oraz wyeliminuje z rynku nielicencjonowanych instalatorów.

Na realizację wymagań macie Państwo czas do końca 2016 roku, jednak zachęcamy do wcześniejszego ich wypełnienia. Spowoduje to, że wcześniej odczują Państwo dodatkowe korzyści, chociażby w postaci dodatkowego rabatu na części i usługi serwisowe. Pragniemy także podkreślić, że licencja Nice to podstawa szerszego programu jakościowego Nice, którego wdrożenie przewidziane jest w kolejnych latach i pozwoli na wyróżnienie grupy największych profesjonalistów w branży automatyki.

shadow
Aktualności
Dodano: 2017-07-12
15 lipca - nieczynne

15 lipca - nieczynne

Przepraszamy za utrudnienia. dalej
Dodano: 2017-05-09
Kleje montażowe SOUDAL

Kleje montażowe SOUDAL

Fix All Crystal Klej-uszczelniacz przezroczysty  Krystalicznie przezroczysty, elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również...  dalej
Dodano: 2017-04-24
Nie pracujemy 2 maja

Nie pracujemy 2 maja

 Przepraszamy za utrudnienia. dalej
reklama

reklama

reklama

allegro

Realizacje

nasze realizacje

Partnerzy
partnerzy

  • Faac
  • Nice
  • Krispol
partnerzy
Copyrights by: FrezMet.com All Rights Reserved 2010
Projekt i wykonanie: www.web-net.pl