Frezmet
  • Automatyka do bram
  • Bramy i ogrodzenia
  • Bramy garażowe KRISPOL
  • Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

Bramy, ogrodzenia, balustrady

shadow

 

Zajmujemy się również wykonawstwem bram wjazdowych, ogrodzeń, balustrad oraz krat.Wyposażenie warsztatu pozwala na wykonanie większości detali we własnym zakresie, a doświadczenie naszej załogi, coraz skuteczniejsze technologie i dobór najlepszych materiałów skutkuje powstawaniem produktów wysokiej klasy. Nasze wyroby charakteryzują się wytrzymałością oraz estetyką wykonania, każdego nawet najdrobniejszego elementu. Dodatkowo proponujemy naszym klientom cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe gotowych już wyrobów.

 

 

   

    


Naszymi odbiorcami są nie tylko klienci indywidualni ale i firmy budowlane, zakłady ślusarskie z terenu całego kraju jak i z poza jego granic.Współpracujemy również z firmami deweloperskimi oraz biurami projektowymi.

 

  

   


Ponadto dzięki naszemu doświadczeniu wiele instytucji powierzyło nam renowację oraz rekonstrukcję zabytkowych elementów stalowych, co świadczy o wielkim zaufaniu naszych klientów do wykonywanych przez nas prac.

 

   

shadow
Aktualności
Dodano: 2017-07-12
15 lipca - nieczynne

15 lipca - nieczynne

Przepraszamy za utrudnienia. dalej
Dodano: 2017-05-09
Kleje montażowe SOUDAL

Kleje montażowe SOUDAL

Fix All Crystal Klej-uszczelniacz przezroczysty  Krystalicznie przezroczysty, elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również...  dalej
Dodano: 2017-04-24
Nie pracujemy 2 maja

Nie pracujemy 2 maja

 Przepraszamy za utrudnienia. dalej
reklama

reklama

reklama

allegro

Realizacje

nasze realizacje

Partnerzy
partnerzy

  • Faac
  • Nice
  • Krispol
partnerzy
Copyrights by: FrezMet.com All Rights Reserved 2010
Projekt i wykonanie: www.web-net.pl