Frezmet
  • Automatyka do bram
  • Bramy i ogrodzenia
  • Bramy garażowe KRISPOL
  • Balustrady wewnętrzne i zewnętrzne

O firmie

shadow
Miło jest nam zaprezentować Państwu naszą firmę i jej ofertę.
Firma „Frezmet” jest firmą rodzinną, istniejącą od 1979 roku.
Od samego początku zajmujemy się szeroko rozumianą obróbką metali.


Specjalizujemy się w produkcji elementów do bram przesuwnych takich jak rolki jezdne, rolki najazdowe czy rolki prowadzące.


Wciąż poszerzamy jednak naszą ofertę o nowe produkty tak by znaleźli w niej Państwo elementy pozwalające na wykonanie we własnym zakresie bram, ogrodzeń oraz balustrad a ich różnorodność pozwoliła sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.


Zajmujemy się również wykonawstwem bram wjazdowych, ogrodzeń, balustrad oraz krat. Wyposażenie warsztatu pozwala na wykonanie większości detali we własnym zakresie, a doświadczenie naszej załogi, coraz skuteczniejsze technologie i dobór najlepszych materiałów skutkuje powstawaniem produktów wysokiej klasy. Nasze wyroby charakteryzują się wytrzymałością oraz estetyką wykonania, każdego nawet najdrobniejszego elementu. Dodatkowo proponujemy naszym klientom cynkowanie ogniowe oraz malowanie proszkowe gotowych już wyrobów.


Naszymi odbiorcami są nie tylko klienci indywidualni ale i firmy budowlane, zakłady ślusarskie z terenu całego kraju jak i z poza jego granic. Współpracujemy również z firmami deweloperskimi oraz biurami projektowymi.


Ponad to dzięki naszemu doświadczeniu wiele instytucji powierzyło nam renowację oraz rekonstrukcję zabytkowych elementów stalowych, co świadczy o wielkim zaufaniu naszych klientów do wykonywanych przez nas prac.


Jak widać przy realizowaniu zamówień jesteśmy w stanie elastycznie dostosować się do nietypowych potrzeb naszych odbiorców.
Obok działalności produkcyjnej zajmujemy się również dystrybucją, montażem oraz serwisem automatyki do bram firmy Nice, Faac i Beninca. W tej dziedzinie nasza firma posiada również wieloletniej doświadczenie potwierdzane odpowiednimi certyfikatami oraz wyróżnieniami.


Istotnym dopełnieniem naszej oferty jest również posiadanie w niej wysokiej jakości bram garażowych firmy Krispol.

 

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

 

shadow
Aktualności
Dodano: 2017-07-12
15 lipca - nieczynne

15 lipca - nieczynne

Przepraszamy za utrudnienia. dalej
Dodano: 2017-05-09
Kleje montażowe SOUDAL

Kleje montażowe SOUDAL

Fix All Crystal Klej-uszczelniacz przezroczysty  Krystalicznie przezroczysty, elastyczny klej-uszczelniacz na bazie polimerów hybrydowych SMX do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Klei również...  dalej
Dodano: 2017-04-24
Nie pracujemy 2 maja

Nie pracujemy 2 maja

 Przepraszamy za utrudnienia. dalej
reklama

reklama

reklama

allegro

Realizacje

nasze realizacje

Partnerzy
partnerzy

  • Faac
  • Nice
  • Krispol
partnerzy
Copyrights by: FrezMet.com All Rights Reserved 2010
Projekt i wykonanie: www.web-net.pl